نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
اعزام 3400 مبلغ به 77 کشور جهان
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲
قم نیوز: معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با بیان اینکه 3 هزار و 400 مبلغ جامعه‌المصطفی با حمایت کمیته بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به 77 کشور جهان اعزام شده‌اند،
پرچم متبرک حرم مطهر حضرت معصومه(س) ومسجد مقدس جمكران به كاروان " از بهشت تا بهشت" اهدا شد
قم نیوز: همزمان با اغاز دهه كرامت پرچم متبرک حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمكران به خادمین چهاردهمین کاروان پیاده روی حرم مطهر امام رضا (ع) "از بهشت تا بهشت" اهدا شد.
دانشکده «هدی» افق روشنی پیش رو دارد
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱
قم نیوز: دانشکده هدی با توجه به مزیت نسبی دانشجویان خود، افق روشنی در پیش رو خواهد داشت که امید است با همراهی هیئت امنای جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بتوان آینده درخشانی برای این مرکز علمی رقم زد.
پوشش برنامه‌های دهه کرامت از شبکه های ملی و استانی
قم نیوز: مدیرکل صدا و سیمای استان قم با اشاره به پوشش برنامه‌های حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها در دو شبکه ملی گفت: در شهرهای مختلف مذهبی برنامه‌های مردمی را به شیوه گسترده‌تری مورد توجه قرار می‌دهیم....
هر ساله بر غنای مردمی بودن برنامه‌های دهه کرامت افزوده می‌شود
قم نیوز: صادقی با تاکید بر اینکه هر ساله به غنای مردمی بودن برنامه‌های دهه کرامت افزوده می‌شود، گفت: مجموعه استانداری تلاش می‌کند تا با بخش‌های مختلف به ویژه آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) در راستای برنامه‌های ...
نجات فرد محبوس در آتش‌ مغازه سوهان‌فروشي
قم نیوز: مدير عامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم از نجات فرد محبوس در آتش مغازه سوهان‌فروشي واقع در بلوار بهار خبر داد.
حال و هوای حرم بانویی که بهشت پاداش زیارتش است‎
قم نیوز: حال و هوای حرم حضرت فاطمه معصومه (س) در آستانه میلاد آن بانوی کرامت دیدنی است همان بانویی که حضرت جعفر صادق(ع) در منزلتش فرمود: با شفاعت او همه شیعیان من وارد بهشت می شوند.
شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهرک قدس قم تکمیل می‌شود
قم نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک قدس با هزینه‌ای بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال خبر داد.
دهه کرامت فرصتی برای نشان دادن محبت مردم به اهل بیت(ع) است
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید شیعیان، ابراز مودت و دوستی نسبت به اهل بیت(ع) را از مصادیق‌ ادای حق ایشان دانست و گفت: دهه کرامت فرصت مناسبی برای این کار است.
مسئولان برای حضور نماینده قم در باشگاه‌های آسیا مساعدت کنند
قم نیوز: مدیر عامل باشگاه هدف پویان جوان خواستار مساعدت مسئولان استانی برای حضور نماینده قم در مسابقات هندبال باشگاه‌های آسیا شد.
برنامه «نذر شادی» همزمان با دهه کرامت اجرا می‌شود
قم نیوز: مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) از اجرای برنامه نذر شادی همزمان با دهه کرامت خبر داد.
گزارش تصویری: هشتمین اجلاسیه سالانه مدیران استانی و معاونین ستادی حوزه های علمیه سراسر کشور
قم نیوز: هشتمین اجلاسیه سالانه مدیران استانی و معاونین ستادی حوزه های علمیه سراسر کشور در قم برگزار شد.
مدارک حوزوی بر اساس لیاقت و مهارت طلاب ارائه شود
قم نیوز: رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: مدرک در حوزه باید بر اساس لیاقت و مهارت طلاب ارائه شود تا بتوان طلابی توانمند به جامعه معرفی کرد.
ضرورت توجه به مسائل مرتبط با محیط زیست در قم
قم نیوز: در جلسه کمیته بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر قم بر ضرورت توجه به مسائل مرتبط با محیط زیست در این شهر تاکید شد.
شهرداری قم در فعالیت‌های فرهنگی دهه کرامت پیشگام است
قم نیوز: شهردار قم با اشاره به اینکه شهرداری در عرصه فعالیت‌های فرهنگی دهه کرامت پیشگام است، گفت: این مجموعه برای تقویت زیربنای فرهنگی در شهر قم تلاش می‌کند به همین علت مسجد محوری را مورد توجه قرار داده ...
اعزام سفیران کریمه به هشت کشور مختلف
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۹
قم نیوز: معاون فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) از اعزام کاروان‌های سفیران کریمه به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت به 10 استان و هشت کشور مختلف خبر داد.
مراسم دهه کرامت نباید جناحی و سیاسی شود
قم نیوز: تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) گفت: دهه کرامت خط مستقیمی برای نظامی اسلامی است که بخش‌های مختلف نظام در این دهه شاد بودن با شادی اهل بیت(ع) را تجربه می‌کنند به همین علت نباید اجازه دهیم که ...
بوستان آفتاب در منطقه 5 به بهره برداری می رسد
قم نیوز: شهردار منطقه پنج قم از بهره‌برداری از بوستان 32 هزار متر مربعی آفتاب در این منطقه خبر داد.
930 متکدی از سطح شهر قم جمع آوری شد
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
قم نیوز: مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از جمع‌آوری 930 متکدی از سطح شهر خبر داد.
پیشرفت 40 درصدی فاز سوم بوستان امام علی(ع)
قم نیوز: شهردار منطقه 6 قم از پیشرفت 40 درصدی فاز سوم بوستان امام علی خبر داد.