نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
برگزاری دومین مانور خانوادگی شهروندی در تیر ماه
قم نیوز: مدیر مرکز پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری قم از برگزاری دومین مانور خانوادگی شهروندی در تیر ماه خبر داد.
تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان از مشارکت شهرداری قم در برگزاری طرح‌های اکرام ایتام
قم نیوز: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از مشارکت شهرداری در برگزاری طرح‌های اکرام ایتام و محسنین تقدیر کرد.
دومین جلسه کارگروه امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد
قم نیوز: دومین جلسه کارگروه امداد ونجات و آموزش همگانی با حضور نمایندگان سازمانها و ادارات عضو کارگروه به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.
کشتی‌گیران قم در لیگ کشور صدرنشین شدند
قم نیوز: کشتی‌گیران فرنگی‌کار استان قم در دومین هفته رقابت‌های لیگ کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور موفق به شکست تیم زنده‌یاد خواجه‌وندی نوشهر و صدرنشینی مسابقات شدند.
مراقب تحریف تاریخ انقلاب و کشور باشیم
قم نیوز: مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی گفت: تاریخی را که دشمنان ملت ایران بنویسند، قطعا صادقانه نخواهد بود چرا که آنها سعی می‌کنند حقایق تاریخی را وارونه جلوه دهند و راه طی شده علمای مجاهد ما را به غلط ...
نتيجه تهديد دشمنان حضور مصمم تر مردم در صحنه است
قم نیوز: فرمانده انتظامي استان قم گفت:‌ هر زمان كه دشمنان كشورمان را تهديد مي‌كنند، مردم ايران مصمم تر شده و با جمعيت بيشتري وارد صحنه مي‌شوند.
شرط آزادي فلسطين وحدت امت‌هاي اسلامي است
قم نیوز: استاندار قم گفت:‌ امت‌هاي اسلامي براي آزادي فلسطين بايد وحدت داشته باشند.
رقابت امیران با مدافعین حرم برای قهرمانی در جام رمضان فوتسال قم
قم نیوز: مسوول کمیته فوتسال هیأت‌‌ فوتبال استان قم از رقابت تیم امیران اسپرت با شهدای مدافع حرم برای کسب قهرمانی جام رمضان فوتسال باشگاه‌های قم خبر داد.
حضور پرشور ورزشکاران و جوانان قم در راهپیمایی روز جهانی قدس
قم نیوز: ورزشکاران و جوانان استان قم امروز در کنار دیگر اقشار مردم و مسوولان فریاد آزادی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی را در روز جهانی قدس فریاد زدند.
حماسه جهانی راهپیمایی روز قدس مقدمه خیزش جهانی علیه صهیونیسم بین‌الملل
قم نیوز: عضو کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی، صهیونیسم بین‌الملل و حامیان آن‌ها وظیفه است و با حضور در این راهپیمایی باید زمینه ایجاد ...
ملت نشان داد از تهدیدات پوشالی نمی‌هراسد/ موشک‌ها اول به قلب آمریکا و اسرائیل خورد
قم نیوز: رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ملت با حضور خود نشان می‌دهد که از تهدیدات پوشالی آمریکا هراسی ندارد، تاکید کرد: قدرت حضور ملت در این راهپیمایی از قدرت موشک‌ها بیشتر است چرا که ملت وحدت ...
آیت الله نوری همدانی: قدس روز مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیست‌ها است/دنیای اسلام وحدت خود را به رخ کشید
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه امیدواریم به زودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی محو ‌شود بیان کرد: مبارزه در روز قدس مبارزه با استکبار جهانی و حامیان صهیونیست‌ها است.
انقلاب اسلامی پایه‌های رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است
قم نیوز: امام جمعه قم گفت: پیام راهپیمایی روز قدس این است که انقلاب اسلامی از ابتدا پایه‌های رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است و بالاخره این رژیم جعلی نابود خواهد شد.
مسلمانان در روز قدس اتحاد خود را به رخ استکبار می‌کشند/حضور طلاب 90 ملیت در راهپیمایی روز قدس
قم نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس یک حرکت مردمی است گفت: مسلمانان باید برای مقابله با استکبار متحد باشند.
تهدیدهای جبهه مقاومت رژیم صهیونیستی را نگران کرده است/تلاش برخی برای تشویش افکار عمومی در مورد فلسطین
قم نیوز: مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین(ع) سپاه استان قم گفت: فعالیت گروه‌‌های تکفیری سبب امنیت رژیم صهیونیستی می‌شود چرا که احساس می‌کنند جبهه مقاومت با وجود تکفیری‌ها آنها را تهدید نمی‌کند ...
آیت‌الله مکارم شیرازی: قدس فراموش نخواهد شد/حضور باشکوه مردم انسجام ملی را تقویت می‌کند
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: حضور پرشور مردم قم و دیگر شهرهای میهن اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب انسجام داخلی خواهد شد.
حضور باشکوه مردم قم در راهپیمایی روز قدس
قم نیوز: مردم قم با حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
پیام روز قدس انزجار و تنفر از صهیونیست ها و ایادی کفر است
قم نیوز: تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه پیام راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت، همدلی و انسجام است، تاکید کرد: پیام بین المللی روز قدس اعلام انزجار و تنفر از رژیم صهیونیستی و ایادی کفر است.
تقدیر از حضور پرشور ملت در راهپیمایی یوم الله قدس/تقویت جریان تکفیر برای انحراف از مسئله فلسطین است
قم نیوز: امام جمعه قم با تقدیر از حضور پرشور ملت در راهپیمایی یوم الله قدس گفت: امروز در یک شرایط سخت و بحرانی قرار داریم چرا که دشمنان برای منحرف کردن ذهن مسلمانان از موضوع فلسطین به اختلاف میان امت‌های ...
فلسطین مساله‌ای گروهی و حزبی نیست/سازش پرهزينه تر از مبارزه است
قم نیوز: تولیت آستان قدس رضوی گفت: فلسطین مساله‌ای گروهی و حزبی نیست که برخی می‌خواهند مساله آن را تا این حد تقلیل دهند، مساله فلسطین مساله قطعه‌ای از خاک و حمایت از جمعیتی خاص نیست بلکه آزمایشگاه تعهد ...