نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
طلاب در عید نوروز به مسافرت‌های غیر ضروری نروند
قم نیوز: آیت‌الله سبحانی یادآور شد: مسافرت در این عید مشکلاتی دارد تا ضرورت نباشد نباید رفت بلکه طلاب باید خود را برای درس و مطالعه آماده کنند.
هر اقدامی در پروژه فرودگاه قم غیر قانونی است
قم نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: فرودگاه قم زمینی از منابع طبیعی نگرفته است و از نظر قانونی مکان آن برای منابع طبیعی است و قراردادی مبنی بر واگذاری زمین مورد نظر موجود نیست به همین ...
ورود ۹۳۸دستگاه تاكسي جديد به ناوگان حمل و نقل عمومي قم
قم نیوز: مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري قم گفت: ۹۳۸ تاكسي جديد به ناوگان حمل و نقل عمومي در طرح جايگزيني خودروهاي جديد به جاي فرسوده در قم افزوده شد
رويارويي فوتساليست‌هاي قم با تيم ملي اميد عراق
قم نیوز: فوتساليست‌هاي استان قم در ديداري تداركاتي در مقابل تماشاگران قمي علاقمند به فوتسال در برابر تيم ملي فوتسال اميد عراق به ميدان مي‌روند.
نگاهی به مولفه‌های عیدی دادن و طرح "عیدانه کتاب"
قم نیوز: امسال و برای دومین سال پیاپی طرح عیدانه کتاب در حال اجراست، طرحی که کتابفروشی‌های قم در همراهی با آن، رتبه دوم کشوری را از آن خود کرده‌اند، اما پرسش مهم این است که برای عیدی دادن کتاب، باید به ...
همایش حوزه انقلابی را در عیار ملی برنامه ریزی کنید/ صداو سیما سنگ تمام بگذارد
قم نیوز: عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: همایش حوزه انقلابی اقدام ارزشمند و پسندیده ای است که باید در عیار و معیارهای ملی برنامه ریزی و برگزار شود .
دلاوري رئیس هیأت گلف استان قم شد
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
قم نیوز: مجمع انتخابات هیأت گلف استان قم بعد از هشت ماه بلاتكليفي امروز با معرفی رئیس جدید این هیأت ورزشی برای یک دوره چهار ساله به کار خود پایان داد.
آغاز طرح نظارت بر اصناف در قم
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: طرح نظارتی ویژه بر اصناف استان را از ابتدای اسفندماه شروع کردیم و این طرح تا پایان فروردین سال 96 ادامه خواهد داشت.
اعزام 1600 دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
قم نیوز: مسئول بسیج دانشجوئی استان قم از اعزام 1600 دانشجو در اسفند ماه سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و عنوان کرد: از 14 تا 27 اسفندماه دانشجویان با 39 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام ...
همایش سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار می‌شود
قم نیوز: مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان قم گفت: همایشی به مناسبت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار می‌شود.
دو قطبی های کاذب به مصلحت نظام نیست
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
قم نیوز: تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه تهران گفت: مردم باید از سرنوشت تلخ برجام درس عبرت بگیرند و با پرهیز از دوقطبی‌ها، تشویش‌ها و افشاگری‌ها و در فضایی آرام و به دور از اغراض گروه‌ها، به برنامه‌ها بنگرند،...
نارضایتی هایی که همچنان وجود دارد!!حلقه گمشده در این بحران، نظارت است
قم نیوز: صل بهار نزدیک است و حضور زائران و مسافران، فصلی دیگر از گردشگری را در استان قم رقم خواهد زد این در حالی است که نارضایتی هایی که از وضعیت برخی از سرویس های بهداشتی همچنان وجود دارد،تلنگری جدی ...
اثر جدید علامه نجاح طایی منتشر شد
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
قم نیوز: کتاب «انتساب امام صادق (ع) به ابوبکر دروغ است» به قلم علامه نجاح طائی نویسنده شیعی ضد تکفیر به همت موسسه دارالهدی لاحیاء التراث الاسلامی منتشر شد.
6800 مشاوره به بیمه شدگان قمی ارائه شد
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
قم نیوز: مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار و 800 مورد مشاوره در حوزه تامین اجتماعی و خدمات آن توسط مراکز مشاوره این اداره کل به بیمه شدگان استان ارائه شده است.
ضرورت توجه اصناف استان قم به کسب‌وکارهای اینترنتی
قم نیوز: عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف استان قم گفت: باید اصناف استان برای ماندگاری در بازار، به روز شوند و به کسب‌وکارهای اینترنتی اهتمام داشته باشند.
حمايت دادستاني از سرمايه گذاران و فعالان بخش صنعت و توليد
قم نیوز: دادستان عمومي و انقلاب قم تشكيل كارگروه‌هاي مختلف براي رسيدگي به مشكلات واحدهاي صنعتي و سرمايه گذاران را خواستار شد و بر حمايت قانوني و همه جانبه دادستاني از سرمايه گذاران و فعالان بخش صنعت و ...
فعالیت اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم در انجمن اصول فقه
قم نیوز: رئیس انجمن اصول فقه حوزه علمیه قم گفت: اساتید سطوح عالی حوزه در این انجمن به صورت رسمی و غیررسمی فعالیت می‌کنند.
نگاه ویژه شهرداری به ارتقاء کمیت و کیفیت پروژه‌های عمرانی/جزئیات پروژه‌ها به مردم اطلاع رسانی شود
قم نیوز: عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به نگاه ویژه شهرداری به ارتقاء کمیت و کیفیت پروژه‌های عمرانی گفت: جزئیات پروژه‌های عمرانی سطح شهر باید به مردم اطلاع رسانی شود.
تکمیل رینگ ترافیکی مسجد جمکران قبل از نیمه شعبان/توافق با جامعه‌الزهرا برای تکمیل بلوار یاسمن
قم نیوز: قائم مقام شهردار قم با اشاره به وضعیت آزادسازی پروژه‌های معابر و شوارع شهر گفت: معارضین پروژه رینگ ترافیکی مسجد مقدس جمکران به زودی رفع شده و قبل از نیمه شعبان این پروژه تکمیل خواهد شد.
پایگاه اینترنتی «روزشمار نابودی رژیم‌صهیونیستی» رونمایی شد
قم نیوز: پایگاه اینترنتی روزشمار نابودی رژیم‌صهیونیستی به سه زبان عربی، انگلیسی و عبری رونمایی شد.