نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی: بسیاری از مراجع در زندگی شخصی از خمس استفاده نمی‌کنند.
قم نیوز: اگر همه مردم و شیعیان وظیفه خود را درباره خمس انجام دهند صدای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) به نقاط گوناگون عالم خواهد رسید، متأسفانه عده ای غافل شدند و شبهات جلوی آن ها را گرفته است، اگر واقعا جا ...
ایران اسلامی پرچمدار حمایت از آرمان فلسطین در جهان است
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره نشان داده که در حمایت از آرمان فلسطین و دفاع از انتفاضه مردم مظلوم این کشور بسیار جدی و پرچمدار این مساله است.
مدیران به مدارس شهرستان‌ها بهای بیشتری دهند/ طلاب باید حوزه را اولویت اول خود قرار دهند
قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه گفت: اما مدارس شهرستان‌ها نباید این احساس را داشته باشند که از استان عقب هستند و تنزل پیدا کنند و مدیران باید بهای بیشتری به این مدارس بدهند تا دچار عقب ماندگی نکنند.
بودجه دولت به حوزه به اندازه هزینه یک دانشگاه است/ منشور روحانیت امام (ره)سند هویت است
قم نیوز: رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: کمک دولت به حوزه مقدار کمی است و گاهی به اندازه تخصیص اعتبار به یک دانشگاه است.
میزبانی قم از انتخابی تیم‌های ملی کاراته نوجوانان و جوانان ایران
قم نیوز: رئیس هیأت‌ کاراته استان قم گفت: پیکارهای انتخابی تیم‌های ملی دو رده سنی نوجوانان و جوانان کاراته ایران به میزبانی قم برگزار خواهد شد.
تقدیر از برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگی عمومی
قم نیوز: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان قم با اشاره به تشکیل منظم جلسات شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: قم در زمینه برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی جزء استان‌های برتر بوده است.
ارسال 2100 اثر به دبيرخانه همايش شيخ صدوق
قم نیوز: دبير علمي كنگره بزرگداشت شيخ صدوق از ارسال 2 هزار و 100 اثر به دبيرخانه اين همايش خبر داد.
پاسخ‌گویی به شبهات بهترین شیوه تبلیغ چهره به چهره است
قم نیوز: عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه با حضور در نمایشگاه کتاب قم گفت: پاسخ‌گویی به شبهات از پیشرفته‌ترین و بروزترین شیوه‌های تبلیغ می‌باشد این‌کار بسیار ستودنی است.
جزئیات گروگانگيري در قم
۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰
قم نیوز: رئيس پليس آگاهي استان قم گفت: در پي تلاش مأموران آگاهي استان قم براي دستگيري سرکرده يک باند حرفه‌اي سارقان مغازه، متهم که براي فرار اقدام به گروگانگيري همسر خود کرده بود به ناچار تسليم قانون ...
نخستين سامانه هشدار سيل در قم افتتاح شد
قم نیوز: نخستين سامانه هشدار سيل در قم با حضور رئيس سازمان هواشناسي و استاندار افتتاح شد.
سازمان‌های بیمه‌گر نظارت علمی بر نسخ داشته باشند/برخی حرف‌ها در خصوص طرح تحول غیرمنصفانه است
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سازمان‌های بيمه نظارت و پايش علمي بر تجويز و درخواست غيرمنطقي دارو و آزمايشات پاراكلينيك توسط برخي پزشكان را تشديد كنند.
باید مرز بین هنر فاسد و غیرفاسد را مشخص کنیم
قم نیوز: رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: هنر یک واقعیت و جزو ضروریات زندگی است، به همین دلیل باید مرز بین هنر فاسد و غیرفاسد را مشخص کنیم.
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراها الزامی است
قم نیوز: مسؤول كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان قم از الزامی بودن ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا خبر داد و گفت: تمامي داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي ...
لزوم بهره مندي از ظرفيت‌هاي بلوار پيامبر اعظم براي تبليغات ديني
قم نیوز: توليت مسجد مقدس جمكران با تاكيد بر اينكه نگاه شهرداري به اين مكان بايد ويژه و خاص باشد، گفت: يقين داريم در شرايط فعلي و با پيشبرد اهداف مشكلات و مسائل باقيمانده در محدوده جمكران در كمترين زمان ...
رقابت 7 فرنگی‌کار قم در كشتي قهرماني نوجوانان ايران
قم نیوز: مربی تیم نوجوانان هیأت‌ كشتي استان قم از رقابت هفت كشتي‌گير قم برای کسب مدال‌هاي طلا، نقره و برنز پیکارهای قهرمانی کشتی فرنگی عمومی نوجوانان ايران خبر داد.
ششمین باخت خانگی ياسين‌پيشرو قم برابر شهروند ساري
قم نیوز: نماینده فوتسال قم در ديداری معوقه از هفته هفدهم رقابت‌های ليگ برتر فوتسال باشگا‌ه‌های کشور برابر میهمان خود شهروند ساری تن به شکست داد.
آبی و قرمز از کجا آمده است؟
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
قم نیوز: طرفدار تیم آبی هستی یا قرمز؟ سوالی که شاید بارها از شما پرسیده باشند اما شاید کمتر به اینکه فکر کرده باشید که ریشه این آبی و قرمز به کجا برمی‌گردد.
امنیت کشور ما به برکت قرآن و عترت است
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: با وجود مشکلات متعدد به لطف الهی کشور در جنگ‌های مختلف پیروز شد و استقلال و امنیتش را حفظ کرد و باید بدانیم الان ما فقط به بركت قرآ‌ن و عترت است که امنيت داريم.
جریمه 20 ميليوني یاسین‌پیشرو قم به دليل توهين تماشاگران به داور
قم نیوز: تيم فوتسال یاسین‌پیشرو قم به دليل توهين تماشاگران خود به تيم داوري در ديدار خانگي اين تيم با لبنيات ارژن فارس از سوي كميته انضباطي جريمه شد.
ريزگردها زندگي ساكنان خوزستان را تباه كرده است/اینقدر بر حرام بودن اخذ دیرکرد تاکید می‌کنیم تا متوقف شود
قم نیوز: يكي از مراجع تقليد گفت: در جريان خوزستان گرد و غبار و ريزگردها زندگي ساكنان آن مكان را تباه كرده است و در آبادان و اهواز با درختكاري و امثال آن بايد از ورود ريزگردها جلوگيري شود.