نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
برای حفظ و حراست از محیط زیست قم آماده همکاری هستیم
قم نیوز: فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم گفت: برای حفظ و حراست از محیط زیست استان قم کاملا آماده همکاری در عرصه های فرهنگی و عملیاتی هستیم.
پارکینگ‌های عمومی ۲۴ ساعته قم به بخش خصوصی واگذار شد
قم نیوز: مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از واگذاری پارکینگ‌های عمومی با خدمات ۲۴ ساعته شهری قم به بخش خصوصی خبر داد.
ضرورت برملاکردن دروغ‌های جریان تشیع لندنی
قم نیوز: استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: عدم حضور جریان تشیع لندنی در میدان نبرد در سوریه نشان از دروغ بودن حرف‌های این جریان دارد و باید دروغ‌های جریان تشیع لندنی با تبلیغات وسیع برملا شود.
توقیف بیش از ۲ تن سرکه غیربهداشتی در قم
قم نیوز: بازرسان مرکز بهداشت استان قم موفق شدند بیش از ۲ تن سرکه غیربهداشتی را از یک کارگاه زیرزمینی در قم کشف کنند.
ارتباط جامعه اسلامی برای جلوگیری از اختلافات تقویت شود/هشدار در خصوص نفوذ وهابیت در جوامع اسلامی
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید ارتباط مستمر مسلمانان و علمای اسلامی را گامی در راستای جلوگیری از اختلافات و شکاف بین جامعه اسلامی دانست و گفت: باید روز به روز ارتباطات طرفین را توسعه دهیم.
دستگاه قضایی مانع قداست شکنی شود
۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰
قم نیوز: امام جمعه قم با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی باید مانع قداست شکنی شود گفت: دستگاه قضایی باید با مجرمان به گونه‌ای رفتار کند که خود مجرمان شرمسار شوند و دیگر به دنبال رفتارهای هنجار شکن و خلاف ...
حركت به سوي درآمدهاي پايدار شهري براي برنامه‌ريزي دقيق
قم نیوز: سخنگوي شوراي اسلامي شهر قم گفت: اگر بخش قابل توجهي از درآمدهاي شهر وابسته به درآمدهاي پايدار باشد، برنامه‌ريزي‌ها براي توسعه شهر نيز دقيق‌تر و مبتني بر واقعيات مي‌شود.
قم نیازمند ۱۵ ایستگاه سنجش کیفیت هوا/ایستگاه‌ها به شهرداری واگذار می‌شود
قم نیوز: مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان قم با اشاره به اینکه در استان و شهر قم ۱۳ ایستگاه سنجش کیفیت هوا مستقر است گفت: این تعداد ایستگاه‌ها برای برآورد کیفیت هوای قم گاهی نیست و قم ۱۵ ایستگاه سنجش کیفیت ...
احداث جاده دسترسی دریاچه نمک نیازمند۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات استانی است
قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: احداث جاده دسترسی دریاچه نمک برای معادن و کارگاه‌های موجود در این منطقه نیز اهمیت بسزایی دارد و سبب توسعه و رونق آن‌ها می‌گردد.
ضرورت مشارکت مردم در تأمین امنیت/توجه دادستانی به حذف بسترهای جرم‌خیز
قم نیوز: دادستان قم گفت: اقدامات پیشگیرانه و حذف بسترهای جرم خیز، جرم را کاهش می‌دهد که باید خود مردم نیز در این امر مشارکت داشته باشند تا بتوان امنیت و سلامت را در متن عمومی جامعه ایجاد کرد.
قم نمونه‌های زیادی از "پلاسکو" تهران دارد/ خطر در کمین "پارکینگ طبقاتی حرم‌ حضرت معصومه(س)"
قم نیوز: معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: در استان قم نیز نمونه ساختمان‌ها و بناهایی مانند پلاسکوی تهران وجود دارد که اگر ایمن‌سازی آن‌ها انجام نشود باید منتظر تکرار حوادث باشیم....
ضبط موتور سیکلت و جریمه 260 میلیون ریالی در قم
قم نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از ضبط یک موتور سیکلت قاچاق و جریمه 295 میلیون ریالی قاچاقچی خبر داد.
هنرمندان صنایع دستی قم سردرگم در کلاف وعده‌ها
قم نیوز: هنرمندان صنایع دستی قم سال‌هاست منتظر تحقق وعده مسئولان برای ایجاد مرکزی دائمی جهت عرضه محصولات خود هستند.
احداث 6 پروژه ورزشی در حوزه آموزش و پرورش قم
قم نیوز: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم گفت: دو استخر و چهار سالن ورزشی را در استان در حال احداث داریم که درصد پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها با یکدیگر متفاوت است.
ثبت نام ورودی جامعه‌الزهرا(س) تا ۱۵ بهمن‌ماه تمدید شد
قم نیوز: مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری آزمون اختصاصی ویژه طلاب بین‌الملل در مقطع سطح۳ جامعه‌الزهرا(س) در تاریخ ۴ بهمن‌ماه خبر داد.
ضرورت تدوين برنامه تجاري براي حوزه سرمايه‌گذاري استان قم
قم نیوز: مديركل دفتر هماهنگي و راهبرد امور اقتصادي وزارت امور خارجه با تاكيد بر ضرورت تدوين برنامه تجاري براي حوزه سرمايه‌گذاري، گفت: ما در اين بخش در استان‌ها مشكل داريم و تمام تلاش ما بر اين است كه ...
لزوم بسترسازي براي جذب سرمايه‌گذار خارجي در قم
قم نیوز: شهردار قم بسترسازي در حوزه جذب سرمايه‌گذاري خارجي در شهر قم را مورد توجه قرار داد و گفت: در اين زمينه از ظرفيت وزارت خارجه استفاده خواهيم كرد و اين اقدام گامي در مسير توسعه و آباداني شهر قم است....
ايستگا‌ه‌هاي آتش‌نشاني قم به حد استاندارد رسيده است
قم نیوز: مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم گفت: آتش‌نشاني قم با حمايت تمام مسئولين استان از معدود كلانشهرهاي كشور است كه از نظر تعداد ايستگاه به استاندارد رسيده است.
سرمايه‌گذاري ۵۰۰ ميليارد توماني در پروژه‌هاي شهري قم
قم نیوز: قائم مقام شهردار قم در امور سرمايه گذاري و مشاركت هاي مردمي گفت: تاكنون بالغ بر ۵۰۰ ميليارد تومان پروژه‌هاي سرمايه گذاري در قم تعريف و اجرايي شده است.
اداي احترام طلاب جامعه‌المصطفي به شهداي آتش‌نشان پلاسكو
قم نیوز: جمعي از طلاب جامعه‌المصطفي‌العالميه با حضور در ايستگاه چهار آتش‌نشاني قم شهادت برخي از آتش‌نشانان در حادثه ساختمان پلاسكو را تسليت گفتند.