نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
نخستين سامانه هشدار سيل در قم افتتاح شد
قم نیوز: نخستين سامانه هشدار سيل در قم با حضور رئيس سازمان هواشناسي و استاندار افتتاح شد.
سازمان‌های بیمه‌گر نظارت علمی بر نسخ داشته باشند/برخی حرف‌ها در خصوص طرح تحول غیرمنصفانه است
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سازمان‌های بيمه نظارت و پايش علمي بر تجويز و درخواست غيرمنطقي دارو و آزمايشات پاراكلينيك توسط برخي پزشكان را تشديد كنند.
باید مرز بین هنر فاسد و غیرفاسد را مشخص کنیم
قم نیوز: رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: هنر یک واقعیت و جزو ضروریات زندگی است، به همین دلیل باید مرز بین هنر فاسد و غیرفاسد را مشخص کنیم.
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراها الزامی است
قم نیوز: مسؤول كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان قم از الزامی بودن ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا خبر داد و گفت: تمامي داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي ...
لزوم بهره مندي از ظرفيت‌هاي بلوار پيامبر اعظم براي تبليغات ديني
قم نیوز: توليت مسجد مقدس جمكران با تاكيد بر اينكه نگاه شهرداري به اين مكان بايد ويژه و خاص باشد، گفت: يقين داريم در شرايط فعلي و با پيشبرد اهداف مشكلات و مسائل باقيمانده در محدوده جمكران در كمترين زمان ...
رقابت 7 فرنگی‌کار قم در كشتي قهرماني نوجوانان ايران
قم نیوز: مربی تیم نوجوانان هیأت‌ كشتي استان قم از رقابت هفت كشتي‌گير قم برای کسب مدال‌هاي طلا، نقره و برنز پیکارهای قهرمانی کشتی فرنگی عمومی نوجوانان ايران خبر داد.
ششمین باخت خانگی ياسين‌پيشرو قم برابر شهروند ساري
قم نیوز: نماینده فوتسال قم در ديداری معوقه از هفته هفدهم رقابت‌های ليگ برتر فوتسال باشگا‌ه‌های کشور برابر میهمان خود شهروند ساری تن به شکست داد.
آبی و قرمز از کجا آمده است؟
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
قم نیوز: طرفدار تیم آبی هستی یا قرمز؟ سوالی که شاید بارها از شما پرسیده باشند اما شاید کمتر به اینکه فکر کرده باشید که ریشه این آبی و قرمز به کجا برمی‌گردد.
امنیت کشور ما به برکت قرآن و عترت است
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: با وجود مشکلات متعدد به لطف الهی کشور در جنگ‌های مختلف پیروز شد و استقلال و امنیتش را حفظ کرد و باید بدانیم الان ما فقط به بركت قرآ‌ن و عترت است که امنيت داريم.
جریمه 20 ميليوني یاسین‌پیشرو قم به دليل توهين تماشاگران به داور
قم نیوز: تيم فوتسال یاسین‌پیشرو قم به دليل توهين تماشاگران خود به تيم داوري در ديدار خانگي اين تيم با لبنيات ارژن فارس از سوي كميته انضباطي جريمه شد.
ريزگردها زندگي ساكنان خوزستان را تباه كرده است/اینقدر بر حرام بودن اخذ دیرکرد تاکید می‌کنیم تا متوقف شود
قم نیوز: يكي از مراجع تقليد گفت: در جريان خوزستان گرد و غبار و ريزگردها زندگي ساكنان آن مكان را تباه كرده است و در آبادان و اهواز با درختكاري و امثال آن بايد از ورود ريزگردها جلوگيري شود.
جمع آوری 18 هزار پایان نامه قرآنی در کشور
قم نیوز: مسؤول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه گفت: مجموعه پایان نامه های قرآنی را در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه برادران و خواهران جمع آوری کردیم و تاکنون 18 هزار پایان نامه قرآنی در کشور جمع ...
آغاز عمليات اجرايي ۸ مجموعه فرهنگي ورزشي در قم
قم نیوز: شهردار قم از آغاز عمليات اجرايي هشت مجموعه فرهنگي ورزشي در ابتدای سال آینده خبر داد.
کسب رتبه نخست علمی کشور توسط دانشگاه پیام نور
قم نیوز: رئیس دانشگاه پیام نور استان قم گفت: با توجه به کیفیت آموزش و تربیت دانشجویان در دانشگاه پیام نور این دانشگاه رتبه نخست علمی کشور را به خود اختصاص داد.
عقل بايد بر امور زندگي انسان حاكم باشد/طلاب قدردان امکانات امروز حوزه باشند
قم نیوز: يكي از مراجع تقليد گفت: انسان از اجزاي مختلف آفريده شده، جزئي عقل و جزئي ديگر هوای نفس است و زندگي بايد به دست عقل باشد.
از وجوهات شرعی برای کمک به خسارت‌ديدگان سيلاب استفاده شود/جریمه دیرکرد ربای آشکار است
قم نیوز: يكي از مراجع تقليد گفت: دولت و مردم در برابر خسارت‌ديدگان سيلاب مسؤول هستند؛ دولت كارهايي كرده ولي به نظر مي‌رسد كافي نيست بهترين كار خير رسيدن به داد اين مظلومان و زندگي از دست دادگان است و ...
اطراف بيت النور قم بهسازي مي شود
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
قم نیوز: مديرعامل سازمان بهسازي، نوسازي و زيباسازي اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: در سال آينده به دنبال بهسازي اطراف بيت النور هستيم و اين مكان مقدس با توجه به زائر پذيري بايد مورد توجه خاص قرار گيرد....
نهادينه کردن ورزش در خانواده‌ها / وجود انسجام در ورزش بانوان قم
قم نیوز: معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش دواي همه دردها نيست اما يک ابزار اجتماعي با کارکردهاي بسيار موثر براي حوزه بهداشت، اقتصاد و حوزه هاي ديگر محسوب می‌شود.
تهدیدات دشمن نشانه ترس از روحانیت شیعه است
قم نیوز: عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه روحانیت شیعه اقتدار دشمنان را شکسته است، گفت: در هیچ زمانی به اندازه امروز، روحانیت به ویژه روحانیت شیعه در دنیا مطرح نبودند و تهدید‌هایی که توسط دشمنان انجام ...
هدر رفتن سرمایه‌های ملی به دلیل اجرا نشدن طرح مجریان ذی صلاح
قم نیوز: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اجرا نشدن طرح مجریان ذی صلاح به دلیل مخالفت عده‌ای را موجب هدر رفتن سرمایه‌های ملی در بخش ساخت و ساز دانست.