نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
ارائه مشاوره پیشگیری از اعتیاد و ایدز به بیش از 6 هزار مسافر و زائر نوروزی
قم نیوز: معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم، از ارائه مشاوره پیشگیری از اعتیاد و ایدز به 6 هزار و 220 مسافر و زائر نوروزی با همکاری باشگاه زندگی مثبت خبر داد.
دعوت 11 کاراته‌کای قم برای رقابت‌های 2017 قهرمانی آسیا
قم نیوز: دبیر هیأت‌ کاراته استان قم گفت: 11 تن از بهترین‌های کاراته قم از سوی کادر فنی به اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان ایران دعوت شدند.
ضرورت انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه در کشور
قم نیوز: سخنرانان همایش ملی حوزه انقلابی بر ضرورت انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه در کشور تاکید کردند.
دولت رکورد زد؛ خبر تعطیلی چهار کارخانه در یک هفته!
قم نیوز: تعطیلی «داروگر» مهمترین اخباری بود که اواخر هفته پیش در رسانه ها منتشر شد؛ روزنامه کیهان در گزارشی نوشت: "نزدیک به یک هزار نفر از کارگران بخش تولید و فروش شرکت داروگر در مرخصی اجباری به سر می‌برند ...
جهانگیری، تاکتیک زاییده ذهن اصلاح‌طلبان یا نامزد شماره 2؟!
قم نیوز: اما واقعیت آنجاست که این تاکتیک زاییده ذهن اصلاح‌طلبان بوده است. در این میان زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که رییس‌جمهور پیش از این با حضور کاندیدای پوششی در انتخابات موافق نبوده است، موضوعی که بی‌شک ...
امنیت از بسترهای تولید و اشتغال است / مشارکت مردم در تامین امنیت تاثیر مستقیم دارد
قم نیوز: فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت یکی از بسترهای تولید و اشتغال است به همین علت نیروی انتظامی آماده است که برای تامین امنیت در هر نقطه‌ای از کشور نقش مورد خود را به شیوه چشمگیرتری ایفا کند.
اقدامات شهرداری مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است
قم نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه اقدامات شهرداری مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است گفت: اجرای پروژه‌ها در کمترین زمان با کمترین هزینه نمود واقعی اقتصاد مقاومتی است.
فشار برخی از فرمانداری ها برای خروج صندوقهای رای از مساجد!
قم نیوز: شنیده شده است که خط بیرون آوردن صندقهای رای از مساجد در این دوره نیز از سوی برخی از هیاتهای اجرایی و فرمانداران در حال پیگیری می باشد که واکنش هیاتهای نظارت را بدنبال داشته است.
دارنده مدال برنز معلولین جهان در قم تجلیل شد
قم نیوز: چهره موفق و مدال‌آور ورزش معلولین استان قم در مسابقات جهانی 2017 در مراسمی با حضور مسوولان ورزش این استان مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.
خاطرات تلخ سپاهان از بازي در قم / فروزان: مردم قم را خوشحال مي‌كنيم
قم نیوز: تيم فوتبال صباي قم با انگيزه تحميل سومين شكست متوالي به سپاهان اصفهان امروز در چارچوب ديداري از هفته بيست و هشتم ليگ برتر مقابل اين تيم صف‌آرايي مي‌كند.
ضرورت تلاش برای جمع آوری بیشتر زکات در قم
۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
قم نیوز: عضو شورای اسلامی استان قم گفت: امسال تلاش می‌کنیم که شرایط بهتری را در زمینه جمع آوری زکات در بخش مرکزی شهر قم و شهر قنوات داشته باشیم.
تیراندازی قم به خطوط الکترونیکی و آنالیز مجهز شد
قم نیوز: دبیر هیأت‌ تیراندازی استان قم از تجهیز تنها سالن اختصاصی تیراندازی قم به خطوط الکترونیکی و آنالیز برای ارائه خدمات مناسب‌تر به قهرمانان تیراندازی قم خبر داد.
حوزه باید اهل جهاد، اجتهاد و غم‌خوار مردم باشد
قم نیوز: امام جمعه قم گفت: حوزه مورد نظر و عنایت خداوند و اهل بیت، حوزه‌ای مجاهد، مجتهد، اهل تحقیق و در عرصه مبارزه با کفار اهل مبارزه، غم‌خوار مردم و فعال در عرصه‌های مختلف است.
منفی‌گرایی به بنیان عملکرد کشور آسیب می‌رساند / فعال سیاسی باید امیدوارکننده باشد
قم نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی از وجود منفی‌گرایی در تبلیغات یاد کرد و گفت: این نگاه به بنیان عملکرد کشور آسیب می‌رساند چرا که تبلیغات باید از یک بنیان امیدوار کننده برخوردار باشد، انقلاب تا کنون توانسته ...
توسعه خدمات و زیرساخت‌های شهری در قم متوازن باشد
قم نیوز: امام جمعه قم گفت: انتظار این است که عمران و آبادانی و تحول در قم یک تحول متوازن باشد؛ یعنی زمانی که انسان به مجموعه مبلمان شهر نگاه کرده و نمره می‌دهد باید احساس کند ساختمان‌های بلندمرتبه، خیابان‌ها،...
مراقب ترویج سکولاریسم در بدنه حوزه باشیم/ انتظار نظام اسلامی از حوزه
قم نیوز: حوزه/ عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: نظام از حوزه انتظار دارد که انقلابی بماند؛ رهبر معظم انقلاب هیچگاه نفرمود، حوزه ما انقلابی شود؛ حوزه ما انقلابی است و باید انقلابی نیز بماند؛ خط و خطوطی ...
بهره‌برداری از روگذر تقاطع شهرک قدس با فاز سوم بلوار آیت‌الله بروجردی
قم نیوز: معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم گفت: تقاطع غیرهمسطح شهرک قدس شبیه به پروژه مقداد اجرایی می‌شود البته سعی داریم روگذر آن را همزمان با فاز سوم بلوار آیت‌الله بروجردی تکمیل کنیم.
فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی افتتاح شد/آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهرک قدس
قم نیوز: در مراسمی با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن افتتاح فاز دوم بلوار آیت الله بروجردی، عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بلوار آیت‌الله بروجردی و شهرک قدس آغاز ...
مسوولان در راستای ترویج فرهنگ نماز در جامعه گام بردارند
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی از مسوولین ادارات علاقه‌مند هستند که با یکسری از مجوزها در ترویج فرهنگ نماز قدمی بردارند و ما آمادگی داریم تا این مجوزها را در مجلس پیگیری کنیم.
2200 تن سیب و پرتقال در قم توزیع شد
۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
قم نیوز: مدیر تنظیم بازار محصولات سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: امسال یک هزار و 860 تن پرتقال و 350 تن سیب تاکنون در طرح نوروزی توزیع شده است.