کد مطلب : 45161
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۰۰
طی سال جاری انجام شد؛
دیدار با ۹ هزار و ۳۵۰ خانواده شهید و ایثارگر در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: در اجرای طرح سپاس و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران از ابتدای امسال تا کنون ۹۳۵۰ دیدار انجام شده است.
به گزارش قم نیوز، سردار سید جواد هاشمی اظهار داشت: طی سال جاری دیدار با ۱۷۰۰ نفر از همسران و فرزندان شهدا و ۲۷۴۲ دیدار با والدین معظم شهدا انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت ۴۹۱۰ دیدار با جانبازان در تمامی درصدها و خانواده جانبازان معظم و آزادگان و خانواده معظم ایشان صورت گرفته است.

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم اضافه کرد: بخشی از این دیدارها در قالب «طرح‌ ام البنین» دیدار از مادران و همسران شهدا، در ایام دفاع مقدس، دولت عشق در ایام هفته دولت، ماه رمضان، شهدای منا، علمداران حماسه دیدار با جانبازان سرافراز و مدافعان حرم بوده است.

وی تأکید کرد: سعی شده تا ضمن حفظ و ارتقای کمی دیدارها بر کیفیت آن نیز تاکید صورت گیرد لذا حضور مدیرکل، معاونان و مدیران مناطق در دیدارها، تأکید بر حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران، حضور مسئولان ملی و استانی، حضور فضلا و علمای حوزه در این دیدارها نقش مهمی در کیفی سازی این دیدارها و خرسندی خانواده معظم شهدا و ایثارگران دارد.

وی بیان داشت: تکریم و تجلیل از مقام صبر و ایثار و فداکاری خاندان ایثار و شهادت و درس ایثار و پایداری و معرفی این الگوها به جامعه و حل مسائل ایشان از جمله اهداف دیدار با این عزیزان می‌باشد.

انتهای پیام/135

مرجع :پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران
محسن رضایی با مراجع تقلید دیدار کرد

محسن رضایی با مراجع تقلید دیدار کرد

به گزارش قم نیوز، محسن رضایی با سفر به قم با حضرات آیات جعفر سبحانی و عبدالله جوادی آملی دیدار و گفت‌...

دیدار با ۹ هزار و ۳۵۰ خانواده شهید و ایثارگر در قم