نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
آگاه‌سازي مردم نسبت به قراردادها و مسائل حقوقي
قم نيوز: سرپرست دادگاه‌هاي كيفري استان قم گفت: بايد آگاه‌سازي در قالب قراردادها و مسائل حقوقي صورت گيرد تا با كاهش جرايم در اين بخش مواجه باشيم.
امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار و نظام سلطه است/جوانان را انقلابی، کارآمد و قدرشناس استقلال کشور بار بیاورید
قم نيوز: این روز گرامی، صرفاً اعلام حمایت از یک ملت مظلوم نیست، بلکه نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی است.
رقابت 4 تیم مدعی برای صعود به فینال جام شهيد سراجي قم
قم نيوز: چهار تیم امشب در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام رمضان فوتسال یادواره شهدای قم برای کسب مجوز صعود به فینال با یکدیگر رقابت می‌کنند.
برپایی کارگاه هنری هنرمندان حوزوی در راهپیمایی روز قدس
قم نيوز: رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برپایی کارگاه هنری هنرمندان حوزوی در راهپیمایی روزقدس خبر داد.
فلسطین نمادی از مظلومیت عالم اسلام است
قم نيوز: مدیر حوزه های علمیه، فلسطین را نمادی از مظلومیت جهان اسلام دانست و حمایت از آن را حمایت از جریان کلی جهان اسلام دانست.
راهپیمایی روز قدس سبب جلوگیری از نفوذ صهیونیسم می‌شود
قم نيوز: عضو هیأت علمی جامعه‌المصطفی با تاکید بر اینکه مردم باید در راهپیمایی روز قدس حضور مطلوبی داشته باشند، گفت: این راهپیمایی مبارزان فسلطینی را دلگرم می‌کند و سبب جلوگیری از نفوذ رژیم صهیونیستی می‌شود....
برخی برای فرار کردن از خمس و زکات هر اقدامی را انجام می دهند
قم نيوز: برخی افراد با وجود اینکه نسبت به اهمیت و ارزش خمس و زکات آگاهی دارند اما برای فرار کردن از آنها هر اقدامی را انجام می‌دهند.
رهبانیت در اسلام وجود ندارد/ اسلام با فاصله گرفتن از مردم مخالف است
قم نيوز: نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اسلام با فاصله گرفتن از مردم مخالف است و در این دین چیزی به نام رهبانیت وجود ندارد.
رقابت 5 تیم براي قهرماني در جام رمضان كبدي قم
قم نيوز: دبیر هیأت‌‌ کبدی استان قم از برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی باشگاه‌های قم با عنوان جام رمضان و رقابت پنج تیم مدعی كسب عنوان قهرماني خبر داد.
برهان و منطق دلیل پیشرفت اسلام بود /لزوم حمایت از طلاب برای مهاجرت به دیگر شهرها
قم نيوز: استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: اسلام با شمشیر پیشرفت نکرد، بلکه دلیل پیشرفت اسلام برهان و منطق بود.
كمرنگ شدن فلسفه اصلي شوراي حل اختلاف با اعمال قانون‌هاي جدید
قم نيوز: رئيس شوراي حل اختلاف استان قم گفت: با تصويب قانون‌هاي اخير مقداري فلسفه‌هاي تشكيل شوراي حل اختلاف كمرنگ شد و به نظر مي‌رسد برخي از اين فلسفه‌ها در حال انقراض است.
اجرای عملیات روکش آسفالت بلوار شهید صدوقی
قم نيوز: شهردار منطقه چهار قم گفت: عملیات اجرای روکش آسفالت بلوار شهید صدوقی به زودی اجرا و تکمیل می‌شود.
کتاب «تاریخ الحوزات العلمیه» نقد شد
قم نيوز: جلسه نقد و بررسی کتاب" تاریخ الحوزات العلمیه" در پژوهشگاه بین المللی المصطفی(ص) با حضور اساتید ناقد و پژوهشگران پژوهشگاه و صاحب نظران حوزه های علمیه برگزار شد.
در روز قدس کنگره قدرت های پوشالی خواهد لرزید
قم نيوز: ملت ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس، جلوه ای از وحدت ایران اسلامی را در برابر رسانه ها و چشم های بیدار جهان آشکار سازند.
دعوت نمایندگان طلاب و فضلای حوزه به راهپیمایی روز قدس
قم نيوز: مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در بیانیه ای ملت ایران اسلامی را برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین، دعوت کرد.
دعوت مراجع تقلید و علما از مردم ایران اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس
قم نیوز: مراجع تقلید و علما از آحاد مردم ایران اسلامی برای شرکت حماسی و پر شور در روز قدس دعوت کردند و خواستار تقویت آرمان مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی شدند.
انتقال روزه‌داران از تمام نقاط شهر قم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس
قم نیوز: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از پیش‌بینی تمهیدات لازم برای انتقال روزه‌داران از تمام نقاط شهر برای شرکت در راهپیمایی روز قدس خبر داد.
صعود امیران و مدافعین حرم به فینال جام رمضان فوتسال قم
قم نیوز: تیم‌های فوتسال امیران اسپرت و شهدای مدافع حرم با پیروزی در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام رمضان فوتسال باشگاه‌های قم به دیدار فینال این بازی‌ها راه یافتند.
این فرمانده‌ با هزینه شخصی وسایل رزم می‌خرید
قم نیوز: سخن از فرمانده شهیدی است که وقتی پا به جبهه می‌گذاشت، همه وسائل و مایحتاج خود را خودش تهیه می کرد و حتی لباس رزمش را از پول خودش می ‌خرید.
تحريم‌هاي سنا ملت را متحدتر مي‌كند/حمایت از اصل اسلام در روز قدس
قم نیوز: استاد حوزه علميه قم گفت:‌ مجلس سناي آمريكا تحريم‌هاي جديدي عليه ايران به تصويب رساند ولي اينگونه اقدامات نتيجه عكس مي‌دهد و مردم را نسبت به دشمنان متحدتر مي‌كند.